Lazer İle Göğüs Büyütme

Yayınlanma Tarihi: 29 Ocak 2018 Ekleyen: Seda ÇAPÇI


Göğüs büyütmede tavsiye edilen doktorların ilk tavsiyesi silikon ile yapılan işlemdir.Dünyada göğüs büyütme oranı oldukça yüksektir. Son yıllarda yağ enjeksiyonlarıyla yapılan göğüs büyütme ameliyatları da oldukça popüler olmuştur.

Bazı kişilerin ameliyat olmaktan korktukları için ameliyatsız yöntemler bulmaya çalışmaktadır.Bununda bir çözümü vardır elbette bunu göğüs altına verilen bir dolguyla yapabilmektedirler.Ameliyatsız göğüs büyütmenin olabilmesi için bazı haller vardır:

Lazer İle Göğüs Büyütme 1

1:Göğsünün hacminden ve boyutundan rahatsız olan kişiler
2:Göğüslerini 1-2 beden büyütmek isteyen kişiler
3:Göğüslerinde dirilik ve dolgunluk isteyen kişiler
4:Göğüslerde hafif ölçüde sarkma olan kişiler

Bu tür bir ameliyatta belirgin bir sarkma varsa bu ameliyatı tercih etmeleri daha uygundur.Yapılan dolgu uygulamasının 5-8 sene kadar kalıcı bir süresi vardır.Ameliyat olan kişi hemen normal yaşantısına geri dönebilir.

Göğüslerinde 1 hafta kadar bir şişlik oluşmaktadır 1 hafta sonra bu şişlik geçmektedir.Şişliğin bir nedeni de göğüslere verilen lokal anestezi ve onunda yarattığı hacimdir.Bu durumda kişi sıkı sütyen giyebilir.1 hafta içinde kişinin ağır sportif faaliyetlerden uzak durması önerilir.Uygulama meme dokusunun altına yapıldığından emzirme gibi bir sorun teşkil etmemektedir.

Bu yapılan işlem ücreti de kişinin ne kadar bir büyüklük istediği ile ilgilidir.Hafif bir dolgunluk isteyen kişiyle tam bir dolgunluk isteyen kişi arasında para farkı olacaktır.Bu İşlem olarak çok bilinen Dr. KUL tarafında İdeal memeyi tarif etmek için bir heykeli göz önüne alarak çalışmalar yapmıştır

Facebook Yorumları

29 Ocak 2018

Yorumlarınızı bekliyorum...