Humana Still Tea Nedir, Humana Still Tea Ne İşe Yarar, Nasıl Kullanılır, Nerede Satılır, Humana Still Tea Yararları Ve Zararları Nelerdir?

Yayınlanma Tarihi: 4 Ocak 2018 Ekleyen: Seda ÇAPÇI


Humana still tea nedir, Humana still-tea emziren anneler için üretilmiş, içeriğinde galaktogog özellikli bitkiler bulunduran ve bu sayede süt bezlerini uyararak hem süt üretimini hızlandıran, hem de süt miktarını artıran bir takviyedir. Humana still tea doğumdan hemen sonra kullanıldığında süt oluşumunu hızlandırdığı ve miktarını artırdığı, yapılan araştırmalarla kanıtlanmıştır.

Humana Still Tea Nedir, Humana Still Tea Ne İşe Yarar, Nasıl Kullanılır, Nerede Satılır, Humana Still Tea Yararları Ve Zararları Nelerdir?

Humana still tea içerik olarak oldukça zengin ve doğaldır. Bu içerikte rezene, keçi sedefi otu, mine çiçeği, çemen otu, amber çiçeği, ağaç çileği, rooibos, C vitamini, sukroz ve maltodekstrin bulunur.  Humana still tea rezene içerdiğinden, bu hem anne sütünün artmasını tetikleyecek, hem de annede ve bebekte gaz oluşumunu önleyecektir.

Humana Still Tea Ne İşe Yarar? 

Humana still tea’nin anne sütünü çoğaltan bir etkisi olduğundan söz ettik ama, Humana still tee nasıl etki eder, Humana still tea kullananlar nasıl faydalar sağlarlar, Humana still tea nasıl kullanılır hususlarına da değinmeden olmaz.

Humana still tea, oksitosin hormonunu harekete geçirerek uterusun, doğum sonrası eski haline dönebilmesine yardımcı olur.

  • Humana still tee, özellikle sezaryen sonrasında karında meydana gelen gaz sancılarının giderilmesinde son derece etkilidir. Bu sebeple de doğum sonrası ilk içecek olarak anneye içirilmesi gereken bir içecektir.
  • Yapılan bilimsel çalışmalarda Humana still tea’nın hem anne sütünü artırdığını, hem de bebeklerin düzenli olarak kilo alabilmelerini sağlar.
  • Humana still tea’nin kalorisi hayli düşüktür.

Humana Still Tea Nedir, Humana Still Tea Ne İşe Yarar, Nasıl Kullanılır, Nerede Satılır, Humana Still Tea Yararları Ve Zararları Nelerdir? 2

  • Humana still tea, emzirme dönemi boyunca daha fazla süt oluşumu için yeterli miktarda ve istikrarlı olarak kullanılmalıdır.
  • Humana still tea tamamen bitkisel bir ürün olup, boyar madde, sentetik aroma ve katkı maddesi içermez.
  • Humana still tee C vitaminlidir ve granül formundadır. Bu sebeple de demleme gibi işleler gerektirmez, pratik ve hızlıca hazırlanabilir.
  • Şeker ilavesi gerektirmez.

Humana Still Tea Nasıl Kullanılır?

Humana still tea kullanımı da hayli kolaydır. 200 ml, yani 1 su bardağı suya, 2 tatlı kaşığı tepeleme Humana still tea ilave edip karıştırarak hazırlanır. Humana still tea, arzuya göre soğuk, ılık yahut sıcak olarak tüketilebilir.

Humana Still Tea Nerede Satılır?

Humana still tea, eczanelerde, süpermarketlerin bebek maması ve takviye gıda reyonlarında bulunabilir. Aynı zamanda internet üzerinden de on-line olarak satın alınabilir.

Humana Still Tea Nedir, Humana Still Tea Ne İşe Yarar, Nasıl Kullanılır, Nerede Satılır, Humana Still Tea Yararları Ve Zararları Nelerdir? 3

  • Humana still tea Migros marketlerde ve Migros sanal marketler de de satılmaktadır.
  • Humana still tea Civil üzerinden de on line olarak temin edilebilir.

Humana Still Tea Yararları Ve Zararları Nelerdir?

Humana still tea doğal içerikle üretilmiş ve son derece faydalı bir takviyedir. İçeriğindeki maddelere alerjisi olmayanlar ve dozunda kullananlar için hiç bir zararı ve yan etkisi yoktur. Humana still tea kullanacak annelerin, yine de kullanımdan önce bunu hekimlerine danışmalarında fayda vardır.

Facebook Yorumları

4 Ocak 2018

Yorumlarınızı bekliyorum...