Astral Seyahat Teknikleri

Yayınlanma Tarihi: 14 Şubat 2017 Ekleyen: Gaye AKSOY


Ruhun kısa süreliğine vüvuttan ayrılarak farklı bir boyuta taşınmasına astral seyahat adı verilmektedir. Son zamanlarda popüler olan ve pek çok kişi tarafından deneyimlenen bir yolculuktur. Bununla alakalı olarak astral seyahat deneyimleri mevcuttur.

Bu deneyimlerden en çok bilineni Amerikalı bir öğrencinin yaşadıklarıdır. İddiaya göre önemli bir sınav arefesinde astral yolculuğa çıktığını ve sınavda çıkacak soruların önceden gördüğü bilinmektedir. Sınav öncesi hiç kimse tarafından dikkate alınmayan genç, sınav sonrasında çıkan soruların aynı olması ile bir anda gündeme oturmayı başarmıştır.

Astral seyahat teknikleri bilinmesi gereken detaylar arasındadır. Bu teknikleri bilmeden yolculuğa çıkılması mümkün değildir. Astral yolculuk için neler gereklidir sorusuna yanıtlar arayalım. Bu yolculuk ruhsal bir seyahattir. Bedeni ve fiziki olarak yapılabilecek bir seyahatten bahsetmiyoruz.

Rüya tarzı düşünebileceğiniz astral yolculuk ile ruhunuzu beşinci boyuta taşıyabiliyorsunuz. Peki, bu yolculuk nasıl olacaktır. İlk olarak uygun koşulları yaratmalısınız. Bu koşullar kapsamında astral seyahat yöntemleri olarak ruhsal anlamda rahat edebileceğiniz ve gevşeyeceğiniz bir odanız olmalıdır. Uyumak için tercih ettiğiniz yatağın konforlu, rahat ve sizi gevşetecek bir yatak oluşu önemli bir gereksinimdir.

Oda içinde olması gereken başka önemli detaylar da bulunmaktadır. Motivasyonunuzu arttıracak bir tablonun yatağınızın karşısında olması faydalıdır. Oda içerisinde sakin müziklerin çalması yolculuğun başarılı olması için önemli detaylar arasındadır. Astral seyahat bir motivasyon işidir. Yeteri kadar konsantre olmamamanız durumunda bu yolculuğa çıkabilmeniz mümkün olmayacaktır.

Astral Seyahat Teknikleri

Sakin ve rahat bir şekilde yatağınıza yatın ve gitmek istediğiniz yeri belirleyin. Gitmek istediğiniz yer uzakta olmamalı ve bedeninize yakın bir noktada olmalıdır. Sürekli olarak karşınızda duran tabloya bakmalı ve odaklanmalısınız. Yapacak olduğunuz bu yolculuğa inanmalı ve yolculuk için çok istekli olmalısınız. İstek ve arzunu astral yolculuk için çok önemli olduğunu bilmelisiniz.

Bu nedenle bu koşulları sağlamanız büyük önem arz etmektedir. Çıkacak olduğunuz yolculuk 5 dakika gibi kısa bir süre olabilir. Bunun yanında 2 saate kadar da sürebilir. Yapılan araştırmalara göre astral yolculuk süresi maksimum 2 saat sürmektedir. Astral yolculuk ile ilgili araştırmalar devam etmektedir. Özellikle Amerika’da bu konu ile ilgili bazı çalışmalar sürmektedir.

Konu ile ilgili bazı video sitelerinde izleyebileceğiniz videolar mevcuttur. Bu doğrultuda astral seyahat video araştırması da yapabilirsiniz.

Astral Seyahat Teknikleri 2

Astral seyehat deneyimini tecrübe etmek isteyenlerin akıllarındaki en büyük soru astral seyahat tehlikeli midir olmaktadır. Astral seyehatin tehlikeli oluşu ile ilgili herhangi bir bulgu yoktur. Bununla alakalı olarak yaşanmış bir tehlike söz konusu değildir. Fiziki olarak vücudunuz herhangi bir eylem içinde olmayacağı için endişe duymanıza gerek yoktur.

Ruhsal anlamda yapacak olduğunuz kısa süreli bu yolculuk ile hayel ettiğiniz farklı mekanlara veya boyutlara ulaşabilirsiniz. Denemek  ve tecrübe etmek size birşey kaybettirmeyecektir. Bunun için astral seyahate inanmak ve istekli olmak sizin için ilk adım olacaktır. İlk tecrübenizde başarılı olacaksınız diye bir kural yoktur. Her zaman dediğimiz gibi bu tür ruhsal konularda istek ve arzu çok büyük önem arz etmektedir. İlk denemeniz sonunda arzu ettiğiniz yolculuğa çıkamamış olabilirsiniz.

Bunu hiçbir şekilde sorun etmenize gerek yoktur. Yeniden deneyebilir ve bunu başarmak adına çaba sarf edebilirsiniz. Rüyalar alemini gibi daha gerçekçi bir yolculuk için bu koşul ve detaylarla birlikte seyahate başlayabilirsiniz. Farklı tecrübe ve deneyimler her zaman heyecan vericidir. Bu düşünce ile astral seyahat için gerekli koşulları oluşturabilir, motivasyonunuzu kuvvetlendirebilir ve yolculuk için ilk adımı atabilirsiniz.

Facebook Yorumları

14 Şubat 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...