Arap Kızı Kremi

Yayınlanma Tarihi: 1 Mayıs 2015 Ekleyen: Seda ÇAPÇI


Arap Kızı Kremi
Arap kızı kremi kılcal damarları uyararak yeni bir cilde kavuşmanıza olanak sağlayan son derece faydalı ve fonksiyonel bir kremdir. Aynı zamanda beyazlaşmak ve cilt temizliği için de son derece etkili olan arap kızı kremi, sivilce, cilt lekeleri, yanık ve yaralardan sonra kalan izlerde de iyileştirici etki gösterir. Osmanlı döneminde saraylarda da bir güzellik preparatı  olarak kullanılan arap kızı kremi, asırlardır Türk kadınlarının geleneksel hale gelmiş tercihlerinden biridir.

Arap Kızı Kreminin Faydaları
Sivilce ve yara izlerinin ardından, tahrip olmuş bölgedeki ölü ve mikroplu dokuları temizleyip yeniden canlandıran, yeni hücre yapımını hızlandıran arap kızı kremi, bilhassa sigara içen kişilerde görülen cilt yüzeyindeki sararma ve cansızlaşmayı ortadan kaldırarak belli bir süre düzenli kullanım sonunda yepyeni ve tazelenmiş bir cilt dokusu sağlar. Sorunlu bölgelerde istikrarlı şekilde kullanılmalı ve lekeler tamamen yok olana değin kullanım bırakılmamalıdır. Arap kızı kremi gözeneklerde biriken yağ ve kalıntıları da temizleyerek yeni siyah nokta oluşumunu da engelleyen tam bir cilt dostu kremdir.

Muhteşem Bir Cilt Kremi…

Arap kızı kreminin faydaları saymakla bitmez.

Arap kızı kremi her şeyden evvel en sık karşılaşılan ve çoğu insanın şikayetçi olduğu, cilt güzelliğine gölge düşüren sivilce sorunundan kurtulmak için oldukça etkili bir kremdir. Özellikle yaz aylarında güneşin etkisiyle çoğalan çillere çok iyi gelir ve yok olmalarını sağlar. Cildin rengini açarak 1-2 ton beyazlama sağlar. Ciltteki pürüzleri temizleyerek, düzgün bir cilt yapısı sağlar. Cildin güneşe karşı daha güçlü ve dayanıklı olmasını da sağlayan arap kızı kremi, cilt yüzeyinde bulunan ve kötü bir görünüm arz eden kılcal damarların varlığında da azalma ve yok olma sağlar. Arap kızı kreminin cilt yüzeyinde doğal fondöten etkisi de vardır. Yaralardan ve güneşten arta kalan kötü izleri ve cilt yorgunluğunu giderir, tazelik sağlar.

Arap-Kızı-Kremi2

Arap Kızı Kremi Nasıl Kullanılır?
Cildinizde rahatsız olduğunuz lekeli yahut sivilceli bölgelere arap kızı kreminden bir miktar sürerek kurutun. Günde 1 kez kullanım yeterlidir. Gece yatmadan evvel problemli cilt yüzeyine uyguladığınız arap kızı kremini, sabah kalktığınızda bol suyla yıkayın. Arap kızı kremini tüm cilt tiplerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.  İçeriğindeki bitkisel maddeler sayesinde herhangi bir yan etkisi bulunmayan arap kızı kremi, güneşe çıktığınızda da kolay kolay eriyip kaybolmaz.

Arap Kızı Kremi Kullanan Ünlüler
Hande Ataizi, Vildan Atasever, Naz Elmas, Kate Winslet, Nicole Kidman gibi isimler de arap kızı kremini kullanan ve cilt güzelliklerinin büyük kısmını bu kreme borçlu olduklarını söyleyen ünlülerden.

Arap Kızı Kremi İçeriği
Arap kızı kremi içeriğinde gliserin, gliserol, B ve E vitaminleriyle; Arabistan’a  özgü geleneksel bir karışım olan “hevadiye kremi” bulunmaktadır. Tamamen bitkisel içerikli ve doğal bir ürün olan arap kızı kreminin cilt için hiçbir yan etkisi yoktur.

Arap-Kızı-Kremi3

Arap Kızı Kremi Fiyatı
Aktarlarda bulabileceğiniz arap kızı kremine internet yoluyla ulaşmak da mümkün. Bu mucizevi ve çok işlevli krem yaklaşık olarak 15-20 TL bedelle satışa sunuluyor

Facebook Yorumları

14 Nisan 2016

9 Comments so far. Feel free to join this conversation.

 1. yaren 22 Ocak 2016 at 17:07 - Reply

  1 tl likler işe yarar mı sizce 2 kutusu 20 tl ya verdiğiniz 1 tlye yazık olmuş kızlar bn faydasını %90 görüyorum ama cıltten cilde fark eder

  • Ümmehan 13 Haziran 2016 at 04:17 - Reply

   Peki markası nedir %90 Fayda eden kremin yaren

 2. Selma 20 Ağustos 2016 at 18:09 - Reply

  Bir tl fíjate ve gercekten faydali

 3. Eylem 1 Kasım 2016 at 00:11 - Reply

  Yüzde ki tüyleri güçlendirip, daha hızlı ve sert çıkarır mı?

 4. Zehra 5 Şubat 2017 at 16:46 - Reply

  Arkadaşlar ben aldım çok güzel üstelik boşuna fondötene para vermeyin arap kızını alın ben maviyi kullanıyorum

 5. semra 30 Nisan 2017 at 06:28 - Reply

  Zehra nerden aldın ve nekadar fiyatı bende alırım.

 6. Elif 22 Haziran 2017 at 04:10 - Reply

  Ben daha önce hiç kullanmadım benim cildim yağlı bide sivilce var ise yararmi sizce

 7. Emine 12 Ağustos 2017 at 16:46 - Reply

  Nerden aliyrsunz bu kremi gercktn etkisini goruyrmsnz arkdslr

 8. berivan 26 Ağustos 2017 at 11:30 - Reply

  kesinlikle etkisi var burnumun üzerinde yakından bakılmadıkça belli olmayan ama rahatsız eden tüm siyah noktalar gitti.Yanaklarımdaki sivilcelerde geçiyor.Keşke daha önceden keşfedip o kadar para harcamasaydım tonik falan filana.Şikayeti olan herkes kullansın.Kullanmadan önce kulağınızın arkasında biryere sürüp alerjik bir etkisi varmı diye kontrol etmeyi unutmayın.Aktarlarda bulabilirsiniz

Yorumlarınızı bekliyorum...